Online druka

SAGATAVOŠANA DRUKAI

Teksta izvietojums drukas failā

Izdrukātā attēla kvalitāte ir atkarīga no iesniegtā drukas maketa. Izdrukāt ir iespējams lielāko daļu attēlu vai grafisko noformējumu bez iepriekšejas apstrādes vai sagatavošanas drukai, bet tādos gadījumos rezultāts ir neparedzams un visbiežāk nekvalitatīvs. Ja vēlaties uzlabot attēla kvalitāti drukas vajadzībām, ir nepieciešama faila maketēšana/sagatavošana ar datora palīdzību - apgriezt attēlu, mainīt izmēru, mainīt krāsas, spilgtumu vai kontrastu un tml. tāpēc tas ir atsevišķs pakalpojums.

 

Pirms faila iesniegšanas drukai, ir jāpārbauda ortogrāfijas un gramatiskās kļūdas, kā arī, vai ir izvēlēts pareizais lapas formāts, un/vai izmantojot grafiskās programmas, gatavojot drukas failu, ir uzlikti pareizie iestatījumi un tamlīdzīgi. Drukas failiem jābūt sagatavotiem CMYK krāsu telpā, pretējā gadījumā krāsu attēlojums būs neprecīzs. Krāsu izdrukas kvalitāte un attēlotās krāsas ir atkarīgas arī no citiem faktoriem, tādiem kā izvēlētais papīrs, tā faktūra, pārklājums, apgaismojums u.c. Pirms nepieciešamās tirāžas ir iepējams vienoties par testa izdruku sagatavošanu par atsevišķu samaksu.

 

Pieņemam drukai šādus failu formātus:

 

TIFF – Šāds faila formāts ir piemērots rastra grafikas failiem, tai skaitā lielformāta drukai. Tam ir jābūt sagatavotam mērogā 1:1, ieskaitot pārlaides, ar izšķirtspēju 300 dpi, kā arī CMYK krāsu telpā. Zemākas kvalitātes failus ir iespējams izdrukāt, bet rezultāts var būt neapmierinošs. Tāpat, ja fails ir jāpalielina vai citādi jākoriģē tā izmērs, paturam tiesības piemērot piemaksu par tā sagatavošanu drukai.

 

JPG - 

PNG -  

PDF - 

 

AI; CRL; EPS; PSDJa drukai tiek iesniegts šāda formāta fails, jārēķinās ar papildus izmaksām par faila sagatvošanu drukai. Pirms iesniegt drukas maketu, obligāti jāpārliecinās, vai visi teksti ir pārvērsti līknēs, visi objekti ir apvienoti vienā slānī, kā arī fails sagatavots izmantojot tikai CMYK krāsu telpu. Tāpat, drukas fails jāsagatavo mērogā 1:1 ieskaitot pārlaides (bleeds) 2-3mm.

 

 

DWGJa drukai tiek iesniegts šāda formāta fails, jārēķinās, ka tā labošana nebūs iespējama un šāda faila izdrukai tiek piemērota piemaksa. Pirms iesniegt drukas maketu, obligāti jāpārliecinās, vai visi teksti ir pārvērsti līknēs, visi objekti ir apvienoti vienā slānī, kā arī fails sagatavots izmantojot tikai CMYK krāsu telpu. Tāpat, drukas fails jāsagatavo 1:1 vai citā mērogā ieskaitot pārlaides (bleeds) 2-3mm. Pirms drukas jānorāda kāds mērogs jāievēro.


Maketēšanas pakalpojumu izmaksas:


Mūsu darbinieku katras 10 min. - 4,30 EUR (minimālā pasūtījuma summa)

Pašapkalpošanās datori (Merķeļa ielā 13 un Raiņa bulvārī 17) ir paredzēti, lai izdrukātu jau gatavus failus. Gadījumā, ja Jums nepieciešams šos datorus izmantot faila labošanai, tad katras 10 min. - 2,85 EUR

Ceram uz Jūsu sapratni!


Papildus pakalpojumi:

  • Informācijas ierakstīšana/pārrakstīšana CD/DVD - 2,30 EUR

  • CD matrica - 0,95 EUR

  • Dokumenta sūtīšana uz e-pastu - 0,45 EUR

 


 

Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%.

www.iesiesana.lvwww.iesiesana.lv www.iesiesana.lv